tel
7/24 Çağrı:
0536 385 39 55
tel
İstanbul:
0216 473 46 72

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat Firmamız 1996 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası nakil işlemlerinin şehiriçi ve şehirlerarası transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti yerine getirmek gerçekten meşakatli ve sorumluluğu yüksek derecede bir iştir. Çünkü pendik evden eve nakliyat denildiğinde kolay gibi gözükmekte fakat göründüğü gibi olmadığı taşıma esnasında ortaya çıkmaktadır.Pendik nakliyat kelimesi arama motorlarında sorgulandığında yüzlerce nakliyeci karşınıza çıkmaktadır. Bu olay karşısında yapmanız gereken bu firma ne kadar tecrübeli kendilerine ait ofisleri mevcutmu ulaştırma bakanlığı onaylı K3 belgesi varmı firma logolu araçlara sahip mi gibi gibi bir çok kriter sıralanabilir.Bu soruların dolu dolu karşılığını veren Evtrans Nakliyat artık mağduriyet yaşamayacağınız huzurlu bir taşıma işlemi size sunmaktadır

evden eve nakliyat nakliyat

Pendik Nakliyat Firması

Sektördeki hizmet aşamaları Pendik nakliyat taşıma sırasında prosedür nasıl ve ne şekilde işlediği söylenen maddelerde mevcuttur. Ev taşıma talebiniz var ve bizimle irtibat halinde bulunmanız sırada öncelikle ev keşifi için ekspertiz personelimizi evinize yönlendirmekteyiz. Yönlendirdiğimiz personelimiz ev taşıma fiyatları konusunda net rakam söylemektedir. Eşyalarınızın kaçıncı katta olduğunu ve gideceği kat oranlarının tesbiti aracın pendik nakliyat işlemleri esnasında bina girişine ne kadar mesafede park edeceği konusunda da gerekli analizler yapılmaktadır.

ambalajlama

Pendik Nakliye Firmaları

Yapılan ön durum tespitte eşyanızın evden eve pendik nakliye sırasında sığabileceği araç kapasitesi netleştirilir ve kaç kişilik personel geleceği belirlenerek eşyanızın daha güvenli hasarsız olarak ve bu aşamalarda asansörün kurulumu sırasında gerekli tüm ön hazırlıklar yapılarak fiyat belirlenir.Belirlenen fiyat üzerinden karşılıklı taahhütler yapılır ve sözleşme yapılmaktadır. Yapılan sözleşme üzerinde firma veya müşteri arasında ne taahhüt edilmişse kesinlikle firmamız tarafından pendik evden eve nakliye sırasında yerine getirilmektedir.