tel
7/24 Çağrı:
0536 385 39 55
tel
İstanbul:
0216 473 46 72

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Acısu Nakliyat

Acısu nakliyat hizmeti veren bir firma olarak öncelikle size taşıma şirketlerinde yapılması gereken taşıma sistemi hakkında biraz bilgi verelim. İlk yapılması gereken taşınacak olan evin durumu hakkında bilgi almak ve ona göre fiyat belirtmektir.

Acısu nakliye firması olarak eşyalar için mutlaka bir sigorta belgesi oluşturularak müşteriye bu belgenin imzalatılıp o şekilde işe başlama anlaşması yapılmalıdır.

Müşteri taşınmadan önce evindeki ya da taşımak istediği yerdeki eşyaların listesini çıkarmış ise bu listeyi müşteriden rica edip sözleşmeye eklemeniz gereklidir. Eşyalardan kırılacak ya da hassas olanları paketlenen ambalajın üzerine müşterinin yazmasını rica edin ki yerleştirme ve taşıma sonunda sıkıntı yaşamadan eşyaları teslim etmiş olursunuz.

evden eve nakliyat nakliyat

Kocaeli Acısu Nakliye Firmaları

Acısu nakliyat firmamız hakkında biraz bilgi vermek isteriz. Firmamız birçok ortamdan müşterilerine ulaşarak çalışan ve çalışma sonunda müşterilerini memnun bırakan sonuç olarak devamlı bir müşteri portföyü oluşturan bir firmadır.

Firmamız İstanbul ve Türkiye genelinde çalışan taşımacılık firmasıdır. evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık işlerini yapan bir firmadır. Ücretsiz nakliyat exspertiz hizmeti de alabilirsiniz.

Firmamız depolama, evden eve nakliyat, taşımacılık gibi işleri yapmaktadır. Referansları olarak da bayağı iyi firmadır. Acısu evden eve nakliyat şirketi evden eve nakliyat, taşımacılık ve depolama konusunda aktif çalışmaktadır ve tercih edilen bir şirkettir.

ambalajlama

Acısu Kamyonet Nakliyeci

Firmamız ile şehirlerarası taşımacılık konusunda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet dışında size asansörlü taşıma hizmeti, depolama gibi hizmetleri de sunmaktadır. Acısu kamyonet nakliyeci kırılacak eşyalar ve elektronik eşyalar konusunda titizlikle çalışan bir firmadır.

Acısu Nakliye Fiyatları

Acısu nakliye taşıma fiyatları konusunda genelde çok açık belirtme yapılmamıştır. Bunun için genel olarak internet sitelerindeki iletişim bölümünden iletişim kurup fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Bunun için bazı internet siteleri hazırlanmıştır. Bütün bilgilerinizi girip hesaplama yaptırarak fiyat bilgisi alıp bu şekilde taşıma işleminiz için ön bilgi alabilirsiniz.